українська російська англійська
Володимир Гройсман: Кожне міністерство має вжити заходів щодо боротьби з корупцією і відзвітувати про результати
13.07.2016 | 15:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кожне міністерство має визначити найбільш корупційно вразливі напрямки у своїй сфері і вжити невідкладних заходів для їх ліквідації. Кожен міністр має за підсумками прозвітувати про вжиті антикорупційні заходи. Про це заявив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Буде моє офіційне доручення про те, щоби кожен міністр визначив 3-5 напрямків, де можливі високі корупційні ризики, і запропонував, яким чином ці ризики мінімізувати або ліквідувати. Це є принципово важливим", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією. "Я думаю, що це дуже добра дата, коли кожен міністр зможе прозвітувати про свою антикорупційну діяльність", - заявив він.

Прем`єр-міністр  закликав міністрів дати конкретні пропозиції з цього приводу. Уряд підіб’є підсумки 9 грудня, зауважив він.

"Я думаю, що українському суспільству потрібно відкрити позиції, пов'язані з тим, в яких міністерствах, які використовувалися схеми, щоб нікому не хотілося якимось чином ці схеми запроваджувати", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що потрібно побудувати якісну систему боротьби з корупцією: "Не просто говорити, що ми хочемо боротися, а реально створити умови, щоб будь-які корупційні умови були ліквідовані у міністерствах".

 

версія для друку