українська російська англійська
Прем`єр-міністр очікує, що за рік ситуація на українській митниці буде кардинально змінена
13.07.2016 | 15:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує, що у рамках реформи митної служби України за підтримки Сполучених Штатів Америки за один рік ситуація на українській митниці буде кардинально змінена. Про це заявив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Прем`єр-міністр нагадав, що за результатами його візиту до Сполучених Штатів Америки, досягнуто підтримки США України у реформі митної служби. У результаті домовленостей в Україні протягом двох тижнів працювала Місія США з оцінки потреб щодо реформування української митниці у складі 11 представників митної та прикордонної служб Сполучених Штатів Америки.

За результатами роботи Місії американські фахівці представили короткий звіт, у якому сфокусувалися на усій проблематиці необхідних змін на українській митниці, зауважив Прем`єр-міністр.

«Наше розуміння [спільно з американськими партнерами] співпадає, і ми наведемо лад в українській митниці. Я думаю, що протягом одного року ситуація буде змінена кардинально», - заявив Володимир Гройсман.

«Митна система України потребує негайної трансформації і змін», - підкреслив він.

За 30 днів буде представлено звіт роботи Місії, який передбачатиме усі необхідні рекомендації, «як подолати корупцію у митній службі, зробити якісними сервіси для тих, хто займається легальними операціями, припинити зловживання щодо розмитнення товарів» тощо, повідомив Голова Уряду.

 

версія для друку