українська російська англійська
У Мінкультури відбулося засідання Міжурядової українсько-німецької комісії у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні
13.07.2016 | 17:15
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

12 липня 2016 року у м. Київ відбулося, після 15-річної перерви, 7-е засідання Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні. З української сторони співголовою комісії стала Перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко, з німецької сторони – Уповноважений Федерального уряду з питань переселенців і національних меншин, депутат Бундестагу Гармут Kошик.

У засіданні також взяли участь з німецької сторони – представники Міністерства внутрішніх справ Німеччини, співробітники відділу з питань підтримки німецької меншини в країнах СНД та Балтії, представники Посольства Німеччини в Україні, з української сторони – представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства соціальної політики України, департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України, керівники громадських організацій німецької національної меншини в Україні.

Світлана Фоменко відзначила високий рівень українсько-німецької міжнаціональної і культурної співпраці, наголосила на дотриманні прав національних меншин в Україні та недискримінації за етнічною, мовною, релігійною ознаками. Перший заступник Міністра наголосила, зокрема, на  культурній розмаїтості України, важливості збереження у ній культурної самобутності кожної національної спільноти заради будівництва української держави. Співпраця у рамках комісії розвиватиметься й надалі достатньо активно, зокрема, завдяки задоволенню національно-культурних потреб німецької меншини в Україні.

За результатами роботи засідання було підписано спільне Комюніке.

 

версія для друку