українська російська англійська
МІП: У Волновасі розпочала мовлення радіостанція "Голос Донбасу"
13.07.2016 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

13 липня 2016 року у Волновасі Донецької області було розпочато мовлення радіопрограм Донецької регіональної дирекції НТКУ «Голос Донбасу» на частоті 100,3 МГц, що дало змогу розширити мовлення українських радіопрограм на цій території.

Крім програм регіонального обласного радіо Донецької філії Національної телекомпанії України, можна буде також почути передачі "Громадського радіо Київ-Донбас" та "Радіо Свобода".

Концепція радіостанції була розроблена робочою група з реінтеграції Донбасу при Міністерстві інформаційної політики України за участі донецьких та луганських журналістів.

Радіостанція «Голос Донбасу» буде працювати в ефірі цілодобово. Вже з 1 липня на її хвилях можна буде почути свіжі новини з різних куточків області.

«Зауважимо, що з 1 липня в Маріуполі було включено радіомовний передавач на частоті 67,34 МГц, у цей же день запустили FM- передавач у місті Щастя для мовлення «Голосу Донбасу» на частоті 88,0 МГц. Нам ще потрібно встановити 3 передавачі для закриття всіх наших ліцензій. Я дуже вдячна як НТКУ, так і іншим нашим партнерам цього проекту", - повідомила Тетяна Попова, заступник Міністра інформаційної політики України.

Зазначені заходи здійснено з метою посилення інформаційної безпеки держави та нейтралізації негативного інформаційного впливу на населення на Сході України. Загалом встановлено 60 радіо- та телепередавачів наданих країнами-партнерами.

 

версія для друку