українська російська англійська
Міноборони: Комплексний пакет допомоги НАТО - це 13 галузей співпраці та 40 цільових напрямків, які дозволяють вирішувати завдання щодо обороноздатності
13.07.2016 | 18:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Комплексний пакет допомоги НАТО – це 13 галузей співпраці та 40 цільових напрямків, які дозволяють нам вирішувати завдання щодо обороноздатності. Про це сьогодні, 13 липня, під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони України повідомив директор департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко за підсумками Варшавського Саміту НАТО.

«Те, що за підсумками Варшавського саміту НАТО впроваджено для України, немає аналогів. Адже ще не було у 21 сторіччі таких гібридних загроз, й жодна держава не анексувала своїми збройними силами територію іншої незалежної та суверенної держави», – зазначив генерал-майор Анатолій Петренко.

За його словами, якщо подивитися на зміст комплексного пакета допомоги, який країнами-членами НАТО буде надано Україні, то він дозволяє використовувати допомогу і потенціал союзників майже по кожному із напрямів діяльності українського сектору і оборони України.

Директор департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко повідомив, що військові співпрацюватимуть у 13 галузях і 40 цільових напрямках, які дозволяють Україні вирішувати найбільш складні завдання, які стосуються обороноздатності нашої держави, вирішення поточних оперативних потреб, і що головне – зміцнення оборонного потенціалу та реалізації реформ, які окреслені в стратегічних оборонних документах.

«Існує п’ять стратегічних цілей – це, по-перше, створення об’єднаної системи керівництва силами оборони, по-друге, ефективна політика планування і застосування ресурсів. Також розвиток спроможності, що означає боєздатні частини, з’єднання, які будуть за єдиним замислом відповідно до кращих стандартів; об’єднана логістика та система медичного забезпечення. Також це професіоналізація Збройних Сил України і створення необхідних військових резервів», – наголосив Анатолій Петренко.

версія для друку