українська російська англійська
Прем`єр-міністр провів нараду щодо діяльності НАЗК та запуску електронного декларування доходів державних службовців
13.07.2016 | 17:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман у середу провів нараду щодо діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Учасники зустрічі обговорили нагальні питання, пов’язані із запуском роботи Агентства, зокрема щодо виділення приміщення, технічного забезпечення, відбору персоналу, а також станом підготовки до запуску електронного декларування доходів особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, 15 серпня.

"Для нас є принципово важливим ефективний початок роботи Національного агентства з запобігання корупції", - заявив Володимир Гройсман.

Прем`єр-міністр нагадав, що 15 серпня було визначено датою запуску електронного декларування доходів особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та закликав вжити заходів до вчасного початку роботи системи.

У нараді взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Міністр юстиції України Павло Петренко, Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Леонід Євдоченко, Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, а також заступники Голови і члени НАЗК, керівництво Міністерства закордонних справ України.

 

 

версія для друку