українська російська англійська
Євген Капінус обговорив поліпшення адміністрування податків з бізнесом та громадськістю
13.07.2016 | 20:03
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

13 липня заступник Міністра фінансів Євген Капінус взяв участь у дискусійній панелі «Українські реформи: Податки та економіка», організованій Торгово-промисловою палатою України.

Євген Капінус представив депутатам, бізнес-колам та громадськості бачення Мінфіну щодо змін у податковій системі. Метою цих змін є спрощення адміністрування, зменшення втручання держави у бізнес та створення умов, в яких бізнес може розвиватись.

Заступник Міністра розказав, що Мінфін пропонує зміни для вирішення проблеми з компенсацією ПДВ. Так ми плануємо створити єдиний прозорий реєстр та покращити систему електронного адміністрування ПДВ.

Також Міністерство пропонує запровадження повноцінного електронного кабінету платника податків та посилення он-лайн сервісів.

Крім цього, запропоновано перейти на однорівневу систему оскаржень рішень ДФС. Це спростить процес апеляції для бізнесу та посилить його захист від зловживань податкової.

У своєму виступі заступник Міністра Євген Капінус зазначив: «Наше ключове завдання – зменшити тиск на бізнес і забезпечити максимально прозору взаємодію з державою. Ми абсолютно відкриті до діалогу з усіма стейкхолдерами і дослухаємося до їхньої думки».

Так, при розробці концепції Мінфін активно обговорював її з депутатами, підприємцями, громадськістю та експертами.

У заході також взяли участь народний депутат Андрій Журжій, голова податкових комітетів громадських рад Мінфіну та ДФС Тетяна Шевцова, експерти Володимир Дубровський, Ілля Несходовський, Михайло Соколов.

 

 

версія для друку