українська російська англійська
Підписано Угоду щодо передачі Україні локомотиву General Electric для демонстрації його можливостей на українській залізниці
14.07.2016 | 09:23
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

General Electric передасть Україні локомотив для демонстрації його можливостей на українській залізниці. Відповідну Угоду було підписано сьогодні, 14 липня 2016 року, між General Electric та Укрзалізницею в приміщенні Міністерства інфраструктури України. На підписанні був присутній Перший заступник Міністра інфраструктури України Євген Кравцов.

Він висловив сподівання, що цей крок стане початком тісної та взаємовигідної співпраці між General Electric та Укрзалізницею.

Локомотив американського виробництва прибуде до України протягом найближчих двох тижнів, він демонструватиметься на українській залізниці впродовж 120 днів. Українські фахівці підключатимуть його до здійснення внутрішніх залізничних перевезень.

Цього тижня також було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Укрзалізницею та Bombardier щодо створення в Україні спільного підприємства з виробництва тягового рухомого складу.

версія для друку