українська російська англійська
Держлісагентство: За минулу добу в лісах України ліквідовано сім пожеж
14.07.2016 | 10:06
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

За оперативними даними Державного агентства лісових ресурсів України протягом минулої доби (13 липня) працівниками державної лісової охорони ліквідовано 7 пожеж на площі майже 5 га в лісах державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління відомства.

Зокрема, три лісові пожежі було ліквідовано у Житомирській області, дві – у Київській області, та по одній – у Чернігівській та Одеській областях.

Державна лісова охорона продовжує здійснювати профілактичні організаційні заходи з метою запобігання виникненню лісових пожеж та оперативного їх гасіння.

Звертаємо увагу, що кількість лісових пожеж продовжує збільшуватися. Так, з початку липня вже ліквідовано 54 пожежі на площі 20 га.

Наголошуємо, що на значній території України рівень пожежної небезпеки продовжує залишатися високим. Тому закликаємо громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі, а за можливості взагалі відмовитися від відвідування лісів у пожежонебезпечний період.

Якщо ви виявили загоряння у лісі, перш за все, потрібно телефонувати на номер 101. Також у Держлісагентстві цілодобово працюють телефонні лінії, на які громадяни можуть повідомляти про випадки загоряння у лісових масивах. Номери цих телефонів - (044) 235-56-20, 226-32-53.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків!

 

версія для друку