українська російська англійська
Міністерство інфраструктури є одним з лідерів з впровадження IT-технологій
14.07.2016 | 12:05
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Міністерство інфраструктури є одним з лідерів з впровадження IT-технологій, зокрема, мова йде про відкриття даних, розміщення наборів даних, відкриття для бізнесу і громадян з метою контролю діяльності з їх боку. Про це 14 липня 2016 року під час конференції «Республіка Корея – Україна: обмін досвідом для підвищення прозорості у сфері будівництва за бюджетні кошти» заявив заступник Міністра інфраструктури України - керівник апарату Дмитро Роменський.

«Міністерство інфраструктури наразі займається впровадженням IT-технологій в Укравтодорі. Планується запровадити систему ERP для забезпечення автоматизації і прозорості всіх процесів, які відбуваються в агентстві. Це дасть змогу нарешті відійти від радянських стандартів документальної обробки даних. На це є політична воля Міністра інфраструктури Володимира Омеляна і його команди.  Дуже приємно, що корейські колеги приїхали поділитися досвідом в IT-технологіях і дорожній галузі», - зазначив Дмитро Роменський.

Заступник Міністра зауважив, що наразі в Міністерстві відбувається цілий ряд системних реформ, в реалізації яких суттєву роль відіграє залучення світового досвіду.

«Міністерство інфраструктури здійснює багато системних реформ у всіх сферах нашої діяльності. Однин із напрямків – реформування дорожньої галузі, забезпечення відкритості, прозорості в здійсненні будівництва доріг. Цього року на будівництво доріг виділено 19 млрд гривень. Ми сподіваємося, що наступного року, після запровадження законодавчих ініціатив Міністерства інфраструктури щодо створення Дорожнього фонду ця сума буде значно більша. Крім того, Міністерством здійснюються масштабні проекти в сфері залізничного, авіаційного транспорту, морських портів. І завдання Міністерства не тільки залучати кошти та збільшувати обсяги фінансування, але й ефективно і якісно використовувати ці кошти на розвиток інфраструктури. Тому дуже корисним для нас є досвід впровадження зазначених реформ в Республіці Корея, де вдалося досягти дуже серйозних успіхів у цих питаннях», - наголосив Дмитро Роменський.

версія для друку