українська російська англійська
Діяльність так званих нелегальних перевізників буде припинено, - заступник Міністра інфраструктури
14.07.2016 | 14:04
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

14 червня 2016 року на чолі із заступником Міністра інфраструктури України Юрієм Лавренюком відбулася міжвідомча нарада з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті, в якій взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Міністерства фінансів, Антимонопольного комітету, облдержадміністрації та інших державних установ, а також об’єднань автоперевізників та громадських організацій.

На сьогодні багаторічне питання, що стосується боротьби з «нелегальними» перевізниками залишається відкритим. Мінінфраструктури бере вектор на подвійний підхід у напрямку подолання невирішеної проблеми, яка є важливою для якісного функціонування автомобільної галузі нашої країни.

«На сьогодні вважаємо, що методи подолання мають складатися із славнозвісних «кнута та пряника». А саме: першим вектором роботи Міністерство інфраструктури України вбачає створення максимально сприятливих умов для можливості лібералізації допуску до ринку автотранспортних послуг перевізників на всіх рівнях сполучень», - заявив Юрій Лавренюк.

Заступник Міністра інфраструктури додав, що другим вектором все ж таки залишається посилений контроль за діяльністю автоперевізників. Стало відомим те, що найближчим часом Мінінфраструктури здійснить перегляд принципу конкурсного відбору перевізників для роботи на маршрутах, також не залишиться без уваги легалізація місць скупчень пасажирів та нелегальних відправлень.

У ході наради було прийнято рішення щодо створення міжвідомчої робочої групи по боротьбі з «нелегальними» перевізниками, до складу якої будуть залучені представники Міністерства інфраструктури України, правоохоронних органів, Міністерства фінансів, Антимонопольного комітету та всеукраїнських громадських організацій. Також було вирішено доопрацювати законопроекти з приводу піднятих питань та організувати роботу мобільних груп, які б займалися контролем автоперевізників.

«Необхідність прийняття рішень на урядовому рівні є важливою умовою для розвитку автомобільної галузі та ефективного функціонування інфраструктури нашої країни у цілому», - наголосив Юрій Лавренюк.

 

версія для друку