українська російська англійська
Еміне Джапарова: Важливо мати День опору, в який Крим буде в топ інформаційного дискурсу
14.07.2016 | 15:24
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

12 липня 2016 року Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман завізував проект Указу Президента України «Про День опору Криму російській окупації», раніше підтриманий Урядом, який має на меті вшанування патріотизму та мужності жителів Криму в боротьбі проти агресії Російської Федерації.

Прийняття проекту Указу «Про День опору Криму російській окупації» дозволить ввести 26 лютого до офіційного календаря заходів та стане ще одним приводом до широкого інформаційного висвітлення теми Криму в Україні та за кордоном.

Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політки України, зазначає, що МІП ініціювало цей процес ще минулого року.

«26 лютого 2016 року вже пройшов під знаком опору. Ця ініціатива МІП мала широку підтримку громадськості, журналістів, правозахисників, які працюють у кримському напрямку, а також Меджлісу кримськотатарського народу, на заклик якого 26 лютого 2014 року тисячі кримських татар та українців не дозволили кримському парламенту голосувати за сепаратистські рішення. Окрім іншого, 20 лютого, яке вважається днем початку анексії півострова відзначається як день пам’яті Небесної Сотні. Гадаю, важливо мати День опору, в який Крим буде в топ інформаційного дискурсу», - наголосила Джапарова.

Довідково

Ініціатива МІП була підтримана кримськими активістами, журналістами, правозахисниками. За кілька місяців до 26 лютого 2016 року МІП було проведено ряд зустрічей із представниками громадськості та кримськими переселенцями. Результатом цих зустрічей стали ряд інформаційних та освітніх заходів з нагоди других роковин окупації до Дня опору, зокрема Міжнародний форум, телемарафони, флешмоби, навчальні заходи у ВНЗ та українських школах тощо.

 

версія для друку