українська російська англійська
ОСББ Харківщини зможуть отримати 60% відшкодування витрат на утеплення
14.07.2016 | 16:47
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Завдяки активній роботі Держенергоефективності із залучення коштів місцевої влади на співфінансування Урядової програми з енергоефективності ОСББ та ЖБК Харківської області матимуть змогу отримати 60% відшкодування витрат на проведення енергоефективних заходів. Мова йде про 40% компенсації з держбюджету за Урядовою програмою та 20% - з обласного.

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук нещодавнє рішення Харківської обласної ради про фінансування Програми стимулювання ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних технологій на 2016-2020 роки.

На реалізацію цієї програми у 2016 році Харківською обласною радою виділено з обласного бюджету 1,1 млн гривень.

Відтепер ОСББ Харківщини зможуть щонайменше на 60% зменшити свої витрати на термомодернізацію багатоповерхівки: облаштування ІТП, встановлення вузлів обліку води та тепла, утеплення стін, підвалів, горищ, заміну вікон та модернізацію систем освітлення у місцях загального користування.

У перевагах участі в Урядовій програмі з енергоефективності вже переконалося відоме ОСББ "АЛЬМА-ЦЕНТР" міста Харкова. Вклавши близько 360 тис. грн в утеплення, ОСББ отримало відшкодування з держбюджету у сумі 168 тис. грн. Після проведених робіт з утеплення споживання тепла у будинку зменшилося на 15%.

Яскравим прикладом того, що Урядова програма з енергоефективності дає відчутний результат для населення, стали слова голови ОСББ «Альма-центр» Юлії Самойлової: «Ми ризикнули скористатися державною підтримкою і тільки виграли від цього. Немає кращої похвали, ніж коли мешканці твого будинку кажуть: нарешті ми за 20 років нагрілися

 

 

версія для друку