українська російська англійська
Ігор Жданов взяв участь в урочистому відкритті оновленого стрілецького тиру, який стане основою "Клубу військово-патріотичного виховання Вінниччини"
14.07.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Під час робочої поїздки на Вінниччину Міністр молоді та спорту Ігор Жданов взяв участь в урочистому відкритті капітально відремонтованого тиру ФСТ "Динамо".

Споруду тиру, збудовану у 1963 році, було реконструйовано на загальну суму 2,5 мільйона гривень, за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. Нині тир наповнений найсучаснішим обладнанням та системою відеореєстрації стрільби.

Реконструйований тир стане основою «Клубу військово-патріотичного виховання Вінниччини», який буде створений на базі спортивних споруд Вінницької облорганізації «Динамо».

Складовими «Клубу» будуть також спортивна зала з борцівським килимом та тренажерами, смуга перешкод, відкриті спортивні майданчики, медико-відновлювальний комплекс.

Оновлений тир відкривали всією спортивною спільнотою Вінниччини разом із Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим, головою Вінницької ОДА Віталієм Коровієм, міським головою Сергієм Моргуновим, заступником голови ФСТ "Динамо" Віктором Коржем.

Урочисте відкриття почалось із хвилини мовчання у пам`ять спортсменів, загиблих під час АТО – зокрема, на честь вінницького гребця-каноїста Ігоря Присяжнюка.

Ігор Жданов привітав вінничан із початком роботи оновленого тиру. "Під час збройної агресії Росії проти нашої держави розвиток стрілецького спорту – важливе завдання для Мінмолодьспорту та інших міністерств. У цій справі ми активно і плідно співпрацюємо із Міністерством внутрішніх справ, Міноборони", – зауважив Міністр.  

Згадали й спортсменів-вінничан, які цього року завоювали нагороди на міжнародних змаганнях. Людмила Василюк здобула дві золоті нагороди на чемпіонаті Європи, а Богдан Кириленко і Павло Крепостняк стали призерами чемпіонату Європи серед юніорів. Ліцензію на Паралімпійські ігри-2016 здобув переможець кубків світу Олексій Денисюк.

Після урочистостей гості оглянули тир та мали змогу оцінити його нові можливості.

Також Ігор Жданов разом із Віктором Коржем та Сергієм Моргуновим відвідали швейну фабрику "Динамо".

версія для друку