українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з делегацією Національної Асамблеї Держави Кувейт
14.07.2016 | 17:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з делегацією Національної Асамблеї Держави Кувейт. Сторони обговорили перспективні напрямки співпраці між нашими країнами і, насамперед, висловили бажання відновити роботу міжурядової комісії України та Кувейту.

 Голова Міжпарламентської групи дружби Національної Асамблеї Держави Кувейт Фейсал Аль-Шаї запевнив Іванну Климпуш-Цинцадзе в незмінній позиції його країни щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

 Віце-прем`єр-міністр подякувала панові Аль-Шаї за послідовну підтримку України, в тому числі і за допомогу у зведенні нового об`єкта укриття на ЧАЕС, зазначивши, що наші держави мають великий потенціал співробітництва. Це стосується, зокрема, аграрного сектора, медицини та освіти. Також, на думку Іванни Климпуш-Цинцадзе, Україна має наукові розробки в галузі енергетики, якими можуть зацікавитися у Кувейті.

Окрім того, сторони погодилися з необхідністю розвитку повітряного сполучення між двома країнами.

 Віце-прем`єр-міністр поінформувала делегацію Кувейту про плани Уряду в частині прозорої приватизації і закликала потенційних інвесторів звернути увагу на  нашу державу. Вона повідомила також, що найближчим часом в Україні буде створено спеціальний фонд, який допомагатиме вирішувати проблеми, що можуть виникати у інвесторів. Своєю чергою Фейсал Аль-Шаї наголосив на необхідності створення спільного комітету між торгово-промисловими палатами двох країн.

Окрему вдячність Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила за видання збірки поезій Тараса Шевченка арабською мовою, виданою в Кувейті у травні.

 

версія для друку