українська російська англійська
Україна та Німеччина підписали протокол про співпрацю у науково-технічній сфері до 2018 року
15.07.2016 | 10:17
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Представники України та Німеччини підписали протокол про продовження науково-технічного співробітництва на наступні два роки. Підписання відбулося в рамках робочого засідання двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між Україною та Німеччиною, яке відбулося 13 липня у науково-технічному парку Адлерсхоф у Берліні.

«Підписання спільного протоколу є частиною нормальної та системної роботи двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між нашими країнами. Протокол визначає порядок нашої взаємодії та конкретизує процедури та терміни відбору спільних наукових проектів, які фінансуються за кошти українського та німецького урядів», – пояснив заступник Міністра освіти і науки України та співголова комісії з науково-технічного співробітництва Максим Стріха.

Зокрема, протоколом передбачається, що 60% коштів, передбачених на фінансування двосторонніх проектів, буде направлятися на фінансування традиційних проектів, а 40% - на фінансування проектів, які передбачають структурні зміни у системі організації наукових досліджень. Окрім того, протоколом передбачено залучення до оцінки наукових проектів фахівців з Німецької служби академічних обмінів (DAAD), а також визначено, що наступна робоча зустріч комісії відбудеться у Києві у 2018 році.

Нагадаємо, делегація українських науковців та урядовців на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич відвідала Берлін з 11 до 14 липня. В рамках візиту відбулася конференція з питань українсько-німецького співробітництва у сфері освіти і науки "German-Ukrainian Dialogue: Prospects for Education and Science" та робоче засідання білатеральної комісії з науково-технічного співробітництва між Німеччиною та Україною.

 

версія для друку