українська російська англійська
ЗСУ зацікавлені у співпраці з партнерами щодо підготовки льотного і наземного складу відповідно до стандартів НАТО
15.07.2016 | 12:55
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Києві відбулася зустріч тимчасово виконуючого обов’язки Першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Віктора Назарова та командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Дроздова із Секретарем Військово-повітряних Сил США Деборою Лі Джеймс.

Під час зустрічі були обговорені питання двосторонньої співпраці у контексті поточної воєнно-політичної ситуації в Україні, питання розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України, а також визначено сфери для майбутнього партнерства та надання допомоги.

За словами генерал-майора Віктора Назарова, українська сторона зацікавлена у співпраці за напрямами розвитку бойових спроможностей, розвитку аеродромів та інфраструктури, а також підготовки льотного і наземного складу відповідно до стандартів НАТО.

У свою чергу генерал-лейтенант Сергій Дроздов подякував американській стороні за надану Повітряним Силам ЗС України допомогу матеріально-технічного характеру та допомогу у навчанні військових льотчиків і спеціалістів аеродромного забезпечення.

Секретар Військово-повітряних сил США Дебора Лі Джеймс відзначила значний прогрес у здійсненні Україною реформ у секторі безпеки і оборони та запевнила у подальшій підтримці Сполученими Штатами Америки зусиль України щодо відновлення її територіальної цілісності, розбудови сучасних Збройних Сил.

 

версія для друку