українська російська англійська
У МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер
15.07.2016 | 13:34
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Проект позабюджетного фінансування за Кіотським протоколом на закупівлю партії автомобілів із гібридною силовою установкою був реалізований у співпраці Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та Міністерства екології та природних ресурсів.

За словами Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander із силовою гібридною установкою почнуть надходити до підрозділів поліції вже восени. Ці автомобілі призначаються для патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції. До кінця року планується завершити цей розподіл, укомплектувавши поліцейські підрозділи сучасною технікою.

«Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 300 таких авто», – підкреслив Арсен Аваков.

Він також зазначив, що як тільки Національна поліція затвердить необхідну комплектацію, буде проведена процедура швидкого прозорого тендеру. Це пов’язано з деякими обмеженнями, що пов’язані з зобов’язаннями України по Кіотському протоколу.

«Ця процедура буде достатньо швидкою та прозорою», – зазначив Арсен Аваков.

За словами Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, українська поліція розвивається, приходячи не лише у великі міста, але й до малих населених пунктів.

«Тому ця машина якраз передбачена не лише для асфальтованих доріг, а і для бездоріжжя. Це стане ще однією перевагою нашою нової поліції та, я переконаний, допоможе у боротьбі із правопорушниками», – зазначив Остап Семерак.

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе зазначила, що оновлення автопарку відомства – дуже важливий елемент. Презентована сьогодні модель є ідеальною не лише для патрульної поліції, але й для груп швидкого реагування, які задіяні у маленьких селищах та містах. Особливо такі машини будуть важливими для прифронтової лінії і зони АТО. Там вже працює патрульна поліція, незабаром  там планують запровадити групи швидкого реагування.

Хатія Деканоідзе наголосила, що МВС, Мінекології та Нацполіція багато працювали у спільній групі.

«Нас підтримували, адже усі розуміють, що хороший автомобіль – це серйозний пріоритет у боротьбі проти злочинності. Ми сподіваємося, що економія пального відповідно до сучасних стандартів дозволить нам оновлювати автопарк. Це допоможе впроваджувати нові стандарти у роботі Нацполіції», – підкреслила Хатія Деканоідзе.

 

версія для друку