українська російська англійська
Земельні аукціони на Львівщині: ціна оренди ділянок зросла учетверо
15.07.2016 | 14:50
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На земельному аукціоні, організованому головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 14 липня, землевпорядники продали права оренди шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі площею 131 га знаходяться у Мостиському районі Львівщини. За результатами торгів вартість оренди ділянок зросла в чотири рази – зі стартової ціни у 111 тис. грн. до 445 тис. гривень. З переможцями земельного аукціону уклали договори оренди терміном на сім років.

З початку року землевпорядники Львівщини на аукціонах передали в оренду 87 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1,59 тис. гектарів. Розмір річної плати за користування землею, визначений за результатами торгів, становить 4,37 млн гривень. Кошти орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку