українська російська англійська
Геннадій Зубко: До кінця року маємо прийняти законодавство, аби з 2017-го передбачити фінансування Фонду енергоефективності
15.07.2016 | 15:54
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Затвердження Урядом концепції Фонду енергоефективності (відбулося 13 липня) важливо в першу чергу, для координації міністерств навколо прийняття необхідних законопроектів. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, це дуже серйозний сигнал на ринок – виробникам будматеріалів, енергоаудиторам, енергосервісним компаніям. «Виробництво не можливо прискорити за один день. І компанії, які можуть надавати послуги з енергосервісу – установки лічильників, утеплення і все інше, за день не підготуєш. Також – це сигнал міжнародним фінансовим організаціям, що проект вже починає працювати, що Уряд ухвалив документ, який є його «дорожньою картою», - підкреслив Геннадій Зубко.

Він зазначив, що до кінця року необхідно прийняти законодавство, щоб уже з наступного року закласти кошти у держбюджет на фінансування Фонду енергоефективності. «І щоб наші партнери – ЄС і німецький Уряд, у яких є своя погоджувальна процедура, також передбачили у своїх витратах кошти на співфінансування Фонду», - підкреслив Геннадій Зубко.

версія для друку