українська російська англійська
У Кам’янці-Подільському триває восьмиденний фестиваль оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі»
18.07.2016 | 17:53
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури  України Євген Нищук в рамках робочої поїздки до Хмельницької області  взяв участь  в офіційній церемонії відкриття фестивалю оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі».

Офіційне відкриття фестивалю відбулося під відкритим небом на тлі старовинної фортеці,  і  попри складні погодні умови – тривалий дощ – захід зібрав велику кількість шанувальників класичного мистецтва.

«Цей початок фестивалю ми ніколи не забудемо, цю оперу в дощ під парасольками у присутності найвідданіших шанувальників класичної музики! – сказав зі сцени Євген Нищук. - Попри свій досить молодий вік я вже тривалий час борюся за те, щоб у таких місцях, як тут у Кам’янці-Подільському, які мають велику спадщину, велику культуру, велику історію, нарешті не було дешевої попси, а було велике вічне мистецтво, яке здатне відбуватися навіть у дощ і сніг та дивувати людей, які мають культуру в серці. Я вдячний, що місцева влада – Кам’янця, Хмельниччини підтримують такі ініціативи, саме такі заходи має відвідувати високе керівництво держави. Це неймовірне місце, куди треба вкладати кошти, щоб ставати ще більш привабливими для гостей не лише з України, а й з усіх кінців Європи».

Гостем цьогорічного фестивалю став італійський диригент Лоренцо Таццієрі, який разом з академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії представили оперу "Турандот". Le donne di Puccini"

У рамках фестивалю відбудеться і II Міжнародний конкурс вокалістів «Imprezza». Опера в мініатюрі», фортепіанні та вокально-інструментальні концерти, а також майстер-класи з бельканто, в яких братимуть участь представники музичної спільноти з найвіддаленіших куточків України та Європи. Музичний фестиваль триватиме в Кам’янці-Подільському до 23 липня.

 

версія для друку