українська російська англійська
Українські школярі стали срібними та бронзовими призерами 57-ї Міжнародної математичної олімпіади
18.07.2016 | 19:06
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Українські школярі здобули дві срібні та чотири бронзові нагороди на 57-й Міжнародній математичній олімпіаді, що проходила у Гонконгу (Китайська Народна Республіка) з 5 до 15 липня.

Срібними призерами міжнародного інтелектуального змагання з математики стали учні столичного ліцею «Наукова зміна» Пушкін Денис та Скибицький Нікіта; учень ліцею № 208 міста Києва. Бронзову нагороду Міжнародної математичної олімпіади здобули учениця Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Ківва Ярослава, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Сіліна Ольга і Нго Нгок Тхай Шона та учениця гімназії «Академія» міста Києва Тригуба Антона.

Юних математиків на змаганнях підтримували керівник команди Паньков Андрій Вікторович, старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти та науковий керівник – Рубльов Богдан Владиславович, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, член Міжнародного журі олімпіади.

Щиро вітаємо переможців та їхніх батьків, вчителів та наставників!

Бажаємо нашим учням подальших успіхів у навчанні та професійному становленні!

Довідково

У 2016 році українські школярі взяли участь та стали призерами трьох міжнародних учнівських олімпіад.

У квітні 2016 року на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології в Тбілісі (Грузія) українські школярі стали першими та вибороли дві золоті медалі.

18 липня 2016 року в місті Цюриху (Швейцарська Конфедерація) відбулася 47-ма Міжнародна учнівська олімпіада з фізики, де українська команда здобула 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову медалі. 

Українські школярі здобули дві срібні та чотири бронзові нагороди на 57-й Міжнародній математичній олімпіаді, що проходила у Гонконгу (Китайська Народна Республіка) з 5 до 15 липня.

 

версія для друку