українська російська англійська
Міські голови повинні активніше впроваджувати енергоефективні заходи, - Геннадій Зубко
19.07.2016 | 09:42
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Міські голови повинні бути більш активними  у впровадженні енергоефективних заходів у своїх містах  і максимально допомагати у цьому людям, допомагати зменшити споживання енергоресурсів та зекономити на рахунках. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко 18 липня під час наради з міськими головами щодо проблемних питань розвитку місцевого самоврядування.

Звертаючись до міських голів, Віце-прем’єр-міністр зауважив: «Я наведу одну просту цифру: на сьогодні по країні налічується понад 18 тис. ОСББ. Діє державна  програма «теплих» кредитів, яка передбачає компенсацію  40% витрат на енергоефективні заходи для багатоповерхівок, а для субсидіантів, які проживають в багатоповерхівках – 70%. «Теплими» кредитами у містах, голови яких тут присутні, скористались лише 76 ОСББ. Це означає, що гроші, які передбачені в бюджеті на компенсацію цих 40% витрат на енергоефективні заходи, ви просто не берете».

Геннадій Зубко закликав голів міст бути більш активними і провести  у своїх містах в рамках програми «теплих» кредитів кампанії щодо встановлення у будинках індивідуальних теплових пунктів. «Якщо ви поставите ІТП на 9-поверхівку, це, по-перше,  дозволить людям безпосередньо управляти витратами тепла. І, найголовніше, в опалювальному сезоні це зменшить споживання тепла та дасть людям мінімум 25% економії на сплаті рахунків», — наголосив Геннадій Зубко.

версія для друку