українська російська англійська
Робоча група Міністерства соціальної політики відвідає Краматорськ для ознайомлення з діяльністю органів соцзахисту щодо роботи з ВПО
19.07.2016 | 14:14
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

21 липня Міністр соціальної політики України Андрій Рева та група фахівців Міністерства здійснять робочу поїздку до міста Краматорськ. Наразі там розташовується Донецька ОДА.  Метою візиту є  ознайомлення з роботою місцевих органів соціального захисту з поновлення прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО).   Як відомо, 14 червня цього року набули чинності постанови Кабінету Міністрів України, щодо згаданого питання.  Мова йде про Постанову №359, що встановлювала порядок видачі довідок про взяття на облік ВПО  і  постанову №365 - ту, що встановлює порядок призначення, припинення і поновлення виплат. Органам  державної влади й місцевого самоврядування було дано місяць для поновлення прав внутрішньо  переміщених осіб.  Зокрема, до комплексу задач поїздки,  аналізу того, як виконуються постанови Кабміну входить  ознайомлення з   функціонуванням органів соціального  захисту населення, з інформацією їх керівників про роботу та пропозиції, а також постановка   перед ними певних завдань.

За словами голови Донецької обласної адміністрації, у Донецькій області на обліку знаходяться 1 млн. 740 тисяч переселенців, реальних вимушених - 250 тисяч. Інші, як зазначив  голова Донецької ОДА, "соціальні туристи".

версія для друку