українська російська англійська
Угорські бізнесмени зацікавилися розвитком виноробства в Україні
19.07.2016 | 16:54
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Угорським бізнесменам цікаво розвивати галузь виноробства в Україні. Про це під час зустрічі з Міністром аграрної політики та промисловості Тарасом Кутовим заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкен.

«Наші експерти та бізнесмени зацікавлені у розвитку виноробної галузі та сільськогосподарських технологій України. Результати співпраці фермерських господарств наших країн матимуть затребуваність на ринках ЄС», - сказав Посол.

Зі свого боку Тарас Кутовий зазначив, що розвиток торговельно-економічних відносин в сфері АПК є взаємовигідним для обох країн.

Зокрема Тарас Кутовий ознайомив Посла із стратегією реформування галузі АПК «3+5» одним із напрямків якої є приватизація держпідприємств. Відтак Міністр звернув увагу угорського Посла на те, що деякі держпідприємства, що підпорядковані Мінагрополітики та підлягають приватизації, можуть бути цікаві угорському бізнесу. «Сьогодні є кілька державних підприємств, які мають бути приватизовані. Вони цікаві іноземним інвесторам, а деякі мають великі перспективи для угорських бізнесменів у розвитку виноробної галузі в Україні», - зазначив Тарас Кутовий.

Серед іншого Міністр наголосив, що Україна зацікавлена у підписанні найближчим часом міжвідомчої Угоди щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України у 2016 році. «Реалізація цієї програми сприятиме захисту територій України та ЄС від вірусу сказу. Вона вплине на розвиток надійних двосторонніх відносин між нашими країнами»,- підкреслив Тарас Кутовий.

І додав, що співпраця у сфері ветеринарії, розвитку харчової промисловості, біоенергетики - це один з головних напрямків діалогу між Україною та Угорщиною.

 

версія для друку