українська російська англійська
Ярослав Краснопольський: Валовий збір зерна має перевищити 60 млн тонн
19.07.2016 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський заявив, що валовий збір зерна цього року має перевищити 60 млн тонн.

Про це Перший заступник Міністра сказав під час відеоконференції в Мінагрополітики.

«У поточному році аграрії виростили добрий урожай і вже четвертий рік поспіль валовий збір зерна має перевищити 60 млн тонн», - зазначив Перший заступник Міністра.

Також Ярослав Краснопольський привітав аграріїв Одещини з перевищенням показника збору 3 мільйонів тонн зерна. Для області це один із найвищих показників в її історії, якщо мова йде про культури ранньої групи.

Відео конференція пройшла за участі відповідальних працівників Мінагрополітики, Національної академії аграрних наук, заступників голів та керівників структурних підрозділів агропромислового розвитку облдержадміністрацій, територіальних органів Держпродспоживслужби та Держсільгоспінспекції, керівників регіональних центрів наукового забезпечення АПВ НААН, Аграрного фонду, ДПЗКУ та представників громадських організацій.

Особливу увагу учасників було зосереджено на підготовці до осінньої посівної кампанії, яка стартуватиме в Україні 20 липня.

На завершення відеоконференції було наголошено неухильно виконувати заходи з протипожежної безпеки під час проведення жнив та запобігати випадкам спалювання стерні.

 

версія для друку