українська російська англійська
Українські військові сапери розмінували в районі АТО площу у 480 гектарів та знищили понад 90 тисяч вибухонебезпечних предметів
19.07.2016 | 18:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Про це сьогодні, 19 липня під час брифінгу в Генеральному штабі Збройних Сил України, повідомив начальник Головного управління оперативного забезпечення ЗС України генерал-майор Микола Кравчук.

За час проведення Антитерористичної операції, зокрема, протягом 2015 року та поточного року, українські військові сапери розмінували площу на території Луганської та Донецької областей у 480 гектарів.

«Інженерні війська проводять системну роботу із позначення місць замінування на місцевості та створення відповідних карт. Разом з тим,  українські сапери ведуть  постійну роботу із розмінування мінних полів, які були встановлені стихійно, при відступі російських окупаційних підрозділів та їхніми диверсійно-розвідувальними групами. Усього було знищено більше 90 тисяч вибухонебезпечних об’єктів», – зазначив генерал-майор Микола Кравчук.

Він також наголосив, що на початку проведення АТО структура та чисельність інженерних підрозділів не дозволяла виконувати завдання в повному об’ємі. Так, Збройні Сили України розпочали підготовку таких фахівців у спеціалізованих центрах у Старичах, що на Львівщині, та у Кам’янець-Подільському, які випустили близько 2000 підготовлених саперів. За словами генерал-майора Миколи Кравчука, ще 455 військовослужбовців були навчені саперній справі безпосередньо у зоні АТО.

Він повідомив, що зараз в зоні АТО діють понад 60 підрозділів оперативного забезпечення, зокрема, інженерних військ, РХБ захисту, радіоелектронної боротьби, топогеодезичного та навігаційного забезпечення та близько 1000 одиниць спеціалізованої техніки.

 

версія для друку