українська російська англійська
Володимир Гройсман: Україна та Європейський Союз мають об'єднати зусилля для того, щоби Росія виконувала Мінські угоди
19.07.2016 | 19:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Європейський Союз мають об'єднати зусилля для того, щоби забезпечити виконання Мінських домовленостей з боку Російської Федерації. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільного прес-брифінгу із Президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером та Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом у Брюсселі у вівторок.

"Нам потрібно об'єднувати зусилля для того, щоби Росія виконувала Мінські угоди. Це є дуже важливим питанням. І з боку України є повне розуміння цього процесу", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що цієї доби на Донбасі загинули 7 українських військових. "З боку російської Федерації була військова агресія, обстріли і унаслідок цього 7 українських воїнів загинули, 14 поранені. Я би хотів, щоби ми усі відкрили очі і реально подивилися на ту ситуацію, яка є", - зазначив він.

Володимир Гройсман зазначив, що під час зустрічі із Президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером, зокрема, обговорив ситуацію на сході України.

"Питання безпеки є сьогодні одним з найголовніших пріоритетів", – підкреслив Прем’єр-міністр.

За його словами, говорити про вибори на Донбасі та реінтеграцію території можливо лише після того, як з української території будуть виведені бойовики, російські війська, озброєння, буде введена поліцейська місія ОБСЄ та буде забезпечено безпеку.

Голова Уряду нагадав, що в Україні нараховується 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб, "які були змушені покинути територію через загрозу військових дій з боку бойовиків".

 

 

версія для друку