українська російська англійська
Держфінінспекція в Київській області за січень – червень 2016 року відшкодувала втрат на 15 млн. грн.
20.07.2016 | 11:14
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Київській області протягом січня – червня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів загалом на суму 15,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшли 7,8 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників інспекції в перевірках правоохоронних органів розпочато 17 досудових розслідувань, вручено три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

У 12 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За вчинені фінансові порушення 53 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 36 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема, одну особу звільнено з посади.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 1,2 млн. грн.

 

 

версія для друку