українська російська англійська
В Українському домі відбудеться книжкова виставка до Дня знань
20.07.2016 | 11:23
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Держкомтелерадіо розпочав підготовку до Київської книжкової виставки-ярмарку до Дня знань, яка проходитиме з 25 по 28 серпня  в Українському  домі.

Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок, які відвідувачі зможуть придбати за ціною видавництв. Також тут буде представлено художню, наукову, довідкову,  історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну  літературу.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з  відомими  письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.          

Традиційно в рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій внесок для забезпечення дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.

 

версія для друку