українська російська англійська
Міністр оборони України тримає на контролі якість харчування військовослужбовців
20.07.2016 | 15:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«До 29 липня у всіх їдальнях кожної військової частини Збройних Сил України будуть розміщені плакати з телефонами гарячої лінії Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України та вказано алгоритм дій військовослужбовця у разі виявлення неякісного харчування для нашого негайного реагування. Це вимога Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака», – повідомив сьогодні під час брифінгу щодо проблемних питань з харчування у Збройних Силах України та результатів проведених перевірок на якість харчування начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Дмитро Марченко.

«Одразу після надходження скарги на місце буде негайно виїжджати мобільна група Центру, щоб перевірити цей факт, і у разі підтвердження оперативно реагувати на ситуацію», – розповів підполковник Дмитро Марченко.

На плакаті розміщено звернення Міністра оборони України до військовослужбовців: «Одним з пріоритетів моєї роботи є забезпечення вас усім належним для виконання службових обов’язків. Харчування бійців – запорука міцного здоров’я та ефективного вирішення поставлених задач. Саме тому я готовий відстоювати ваші інтереси та зроблю усе можливе, щоб ви були забезпечені повноцінною та смачною їжею. Прошу повідомляти про порушення ваших прав, лише в цьому випадку ми зможемо покарати винних».

Генерал армії України Степан Полторак застерігає командирів частин та відповідальних за продовольче забезпечення: «Ви несете відповідальність за якість харчування, тому у випадках скарг вас буде суворо покарано».

На плакаті вказано номер телефону для звернень військовослужбовців: (095) 911-05-69.

 

версія для друку