українська російська англійська
Держкомтелерадіо оновив склад комітету з Премії імені Івана Франка
20.07.2016 | 17:52
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Наказом Держкомтелерадіо затверджено новий склад комітету з Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До нього увійшли керівники структурних підрозділів Держкомтелерадіо, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства культури, НСЖУ, НСПУ, громадськості. Очолює комітет Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Нагадаємо, що Премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності присуджується щороку Держкомтелерадіо до дня народження Івана Франка - 27 серпня - авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори, які висуваються на премію,  мають бути оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття  Премії.

Премія присуджується в чотирьох номінаціях: за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації; за кращий твір у телевізійній сфері; за кращий твір у радіомовній сфері; за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

 

версія для друку