українська російська англійська
"Сі Бриз - 2016" набирає обертів і вже демонструє динамізм та ефективність
20.07.2016 | 17:59
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Українсько-американські військово-морські навчанняСі Бриз-2016”, що проводяться з 18 по 30 липня у північно-західній частині Чорного моря, Одеській та Миколаївській областях, набирають обертів і вже демонструють свої динамізм та високу ефективність. Багатонаціональний штаб навчання у стислі терміни оцінив обстановку, що склалася, і затвердив план проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні. Наразі усі компоненти готуються до виконання затвердженого плану.

В Одесі корабельний склад займається базовою підготовкою. На одній з бойових одиниць українських ВМС сьогодні під керівництвом інструкторів пройшло тренування доглядових команд. Береговий компонент на полігоні “Широкий лан” (Миколаївська обл.) проводить заняття в тренувальних блоках, відпрацьовує злагодженість дій тактичних груп, десантування, тактико-стройові заняття, вогневу, тактичну підготовку, заняття з надання першої медичної допомоги у бойових умовах. Авіаційний компонент забезпечив низку тренувань підрозділів-учасників навчання і перевезення.

У рамках навчання сплановано проведення курсів: з планування операцій, лідерства, підготовки експертів з оцінки бойових можливостей кораблів та підрозділів Військово-Морських сил у рамках Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей тощо. Важливо також, що протягом навчання в рамках цієї концепції буде проведено оцінку 2-го рівня фрегата “Гетьман Сагайдачнийз вертольотом Ка-27 пч.

 

версія для друку