українська російська англійська
Більше 5000 учасників АТО отримають земельні ділянки у Миколаївській області
21.07.2016 | 10:47
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Миколаївщині 5 071 учасник АТО та членів родин загиблих військовослужбовців вже отримали дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. У власність військовим нададуть більше 7 тис. га земель.

Учасники АТО планують використати 3784 ділянки площею 7 003,6 га для ведення особистого селянського господарства. Ще 1094 ділянки площею 111,3 га відведуть під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарських споруд. Для ведення садівництва військовим передадуть 73 ділянки площею 7,4 гектара.

Усього у Миколаївській області із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування звернулись 7 850 учасників АТО. Найбільшу кількість звернень отримали у Миколаївському (547), Вознесенському (382), Первомайському (397) та Жовтневому (314) районах області. Також 2 619 військовослужбовців подали заяви у місті Миколаїв. Усі звернення військових розглядаються у максимально стислі терміни та в першочерговому порядку.

На території області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО 280 земельних масивів площею майже 4,5 тисячі га. Ділянки можуть відводитись для особистого селянського господарства (4 379,4 га), ведення садівництва (51,4 га) та під будівництво житлових будинків (10,79 га).

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку