українська російська англійська
Володимир Гройсман провів нараду щодо стану підготовки України до осінньо-зимового періоду
21.07.2016 | 18:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду щодо проблемних питань у енергетичній галузі та заходів із підготовки паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2016/17 року. Учасники наради обговорили нагальні проблеми паливної галузі, зокрема щодо забезпечення вугіллям, електроенергією, та ситуацію у газовій сфері.

"Зима - не за горами, і зараз середина літа – той час, коли потрібно підвести підсумки щодо того, які стоять завдання в центрі і на місцях для того, щоби ми пройшли осінньо-зимовий на належному рівні, якісно забезпечили людей електричною енергією, теплом, водою, організували належним чином прибирання українських доріг. Вважаю, що все це залежить від того, наскільки буде злагодженою робота і міністерств, і місцевої влади, і як чітко будуть визначені пріоритети з тих завдань, які сьогодні перед нами стоять", - заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання.

Прем’єр-міністр наголосив на необхідності пошуку шляхів диверсифікації постачання вугілля, а також поставив завдання забезпечити логістику і його транспортування. Крім того, потрібно наростити питому вагу атомної енергетики, наголосив він. "Мова йде про питання національної безпеки нашої держави", - підкреслив він.

Наступне засідання Штабу відбудеться у серпні, повідомив Володимир Гройсман. Штаб буде діяти у постійному режимі. "Мені потрібно постійний моніторинг тих завдань, які ви виконуєте для того, щоби ми підійшли до осінньо-зимового періоду", - зазначив він.

У нараді взяли участь Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун, Президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський, директор ДП "Енергоринок" Юрій Гнатюк, Голова НКРЕКП Дмитро Вовк, Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв та представники міністерств і відомств центральних органів виконавчої влади.

 

версія для друку