українська російська англійська
21 липня відбулося перше засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України
21.07.2016 | 19:02
Прес-служба Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

21 липня 2016 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося перше засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України, утвореної згідно з Указом Президента України від 8 липня 2016 року № 296.

Члени Комісії детально обговорили підсумки Варшавського саміту НАТО, а також завдання, що випливають у зв’язку з ухваленням під час засідання Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 року Комплексного пакету допомоги для України.

Під час засідання було розглянуто також низку актуальних питань співробітництва України з Північноатлантичним Альянсом, які потребують оперативного вирішення або втручання. Серед іншого, мова йшла про підготовку проектів Річної національної програми співробітництва України з НАТО на 2017 рік та Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції на 2017-2020 роки. Була також проаналізована діяльність Спільних робочих груп Україна-НАТО з питань воєнної реформи, оборонно-технічного співробітництва, економічної безпеки, планування на випадок надзвичайних ситуацій цивільного характеру, науки і довкілля.

За результатами обговорення члени Комісії виробили конкретні пропозиції щодо вирішення нагальних питань взаємодії з Альянсом.  Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе дала необхідні доручення.

 

версія для друку