українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд закладе нову систему он-лайн моніторингу виконання програм кожним міністерством
22.07.2016 | 13:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд закладе нову традицію - бути чесним перед громадянами, відповідально ставитися до обіцянок, даних українському суспільству, та виконання прийнятих рішень, що дадуть можливість системно змінити країну та вирвати її зі складної ситуації, на противагу популістам, що говорять про необхідність змін, але не пропонують конкретних кроків.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п'ятницю.

Прем’єр-міністр зауважив, що завтра виповнюється 100 днів роботи нового Уряду. "Це символічний рубіж нашої діяльності. Я думаю, що ці дні були не найбільш легкими у нашому житті, але достатніми, щоби всеохоплююче розібратися із станом справ", - зазначив він.

Володимир Гройсман нагадав, що раніше Уряд сформував і затвердив План пріоритетних дій Уряду до кінця 2016 року. Він наголосив, що поставлені завдання та план є антипопулістичними, тому що є реальними.

Голова Уряду також зауважив, що нещодавно був представлений Звіт Уряду за ІІ квартал 2016 року. Він наголосив, що Уряд буде робити публічними такі щоквартальні звіти.

"Наше завдання - відповідально виконувати те, про що ми взяли зобов'язання, те, що затверджене нашим Планом дій Уряду", - підкреслив він.

"Ми маємо закласти абсолютно нову традицію - не просто формувати плани, давати обіцянки, а дуже відповідально ставитися до обіцянок, які ми даємо українському суспільству. Відповідально ставитися до тих рішень, які ми приймаємо Урядом. Відповідально ставитися до того, щоби кожне рішення, яке ми прийняли, було реалізоване якомога краще, тому що це є принципово важливим для українських громадян, для нашої держави. Я вважаю, що ця традиція є дуже важливою", - підкреслив Володимир Гройсман.

Уряд закладе нову систему он-лайн моніторингу виконання програм кожним міністерством, повідомив Прем’єр-міністр.

"Внутрішня система контролю, яка вже розроблена і буде впроваджена найближчими днями, дає можливість кожному міністру дивитися на хід виконання завдань, які покладені на Міністерство, з одного боку, з іншого боку, нам дивитися на те, хто або виконує, або в кого є проблеми із виконанням взятих на себе завдань. Завдання є єдине - допомогти ", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр підкреслив персональну відповідальність кожного міністра за формування стратегічного бачення змін в очолюваних ними напрямках. "Маємо все робити для того, щоб оперативні завдання вирішувалися швидко і з високою дисципліною", - зазначив він.

Голова Уряду зауважив, що популісти, які завжди розповідають, про те, як потрібно робити зміни, але не пропонують жодних конкретних кроків, роблять не що інше як "загравання на болі людей та складній ситуації".

"Наше завдання - інше: ми будемо говорити людям правду, ми будемо приймати правильні, справедливі рішення, які дадуть можливість системно змінити країну. Ми маємо приймати ті рішення, які дають шанс країні вирватися з складної ситуації, яка є сьогодні", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку