українська російська англійська
Щодо обстановки в зоні проведення АТО
25.07.2016 | 14:04
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують виконання завдань на лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. За минулу добу обстрілів позицій, на яких несуть службу прикордонники, не було. В зоні проведення АТО зафіксовано 4 безпілотні літальні апарати.

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве» прикордонниками зупинено громадянку України, яка за попередніми даними причетна до діяльності незаконних збройних формувань. Під час перевірки речей, у зазначеної громадянки, яка прямувала на неконтрольовану територію,  наряд виявив документи учасника одного з незаконних громадських об’єднань. За даним фактом проінформовано представників Національної поліції.

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове», «Зайцеве» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили 2 транспортні засоби, якими на підконтрольну бойовикам територію намагались перемістити близько 200 кілограмів м’яса та косметичні вироби. Товари вартістю майже 20 тисяч гривень передали представникам фіскальної служби та зведеній мобільній групі.

 

версія для друку