українська російська англійська
Більше 90 населених пунктів Чернігівщини отримали оновлену оцінку земель
25.07.2016 | 14:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Чернігівській області землевпорядники з початку року оновили нормативну грошову оцінку земель у 92 населених пунктах, що складає 100% від запланованого. Роботи виконувалися у 10 районах регіону.

Найбільше поселень отримали оновлені дані про землю у Сновському (29), Городнянському (15), Новгород-Сіверському (11) районах області.

На проведення нормативної грошової оцінки використали 473,5 тис. гривень. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, в тому числі, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.

Землевпорядники Чернігівщини у другому півріччі запланували провести повторну нормативну грошову оцінку земель ще у 152 населених пунктах Чернігівщини.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

 

версія для друку