українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив ДФС та аудиторській службі перевірити ефективність використання коштів під час ремонтів доріг. У разі виявлення зловживань - винні мають бути покарані
25.07.2016 | 16:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній фіскальній службі України, Державній аудиторській службі провести перевірки ефективності використання коштів, виділених на ремонт доріг в Україні. Виявлені зловживання мають бути безкомпромісно розслідувані, а винні - покарані, підкреслив Прем’єр-міністр.

"Я би хотів, що би ми зараз ретельно зайнялися перевіркою тих обсягів робіт, які були зроблені", - заявив Володимир Гройсман у понеділок під час робочої наради щодо стану виконання дорожніх робіт в Україні за участі Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, Голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд розпочав ремонтні роботи на українських дорогах у цьому році. На проведення дорожніх робіт вже виділено 6,5 млрд грн, а усього на ремонт доріг спрямують близько 19 млрд грн.

"Зараз потрібно відновлювати дорожнє господарство, і тут дуже важливо, щоби кожна гривня, що виділена на ці цілі, була ефективно використана", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман зауважив, що дуже часто дорожні роботи - реконструкцію, будівництво, поточні ремонти доріг – використовували "для того, щоб на дорогах красти". "Це є неприпустимим", - підкреслив він.

Серед зловживань, що практикуються під час дорожніх робіт, Прем’єр-міністр навів приклади непрозорого проведення тендерів на місцях, необ'єктивне завищення розцінок та обсягів робіт, переведення виділених коштів у готівку та їх розкрадання.

"Я би хотів, щоб зараз і аудиторська служба, і фіскальна служба дуже предметно зайнялися вивченням ситуації. Я би дуже хотів, щоби ви провели розслідування і там, де є зловживання, я хочу знати прізвища, хто за цим стоїть, хто це "кришує", скільки коштів було витрачено неправильно і які збитки нанесені держави. Якщо це є, ми маємо бути принциповими і люди мають нести покарання", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр закликав інспекторів до безкомпромісності та чесності у виявленні зловживань, а також наголосив на необхідності забезпечення жорсткого контролю.

 "Я буду розраховувати на вашу швидку роботу, щоби ми отримали перший результат і дали абсолютно чіткий сигнал усім, що від нас не сховаєшся. Я думаю, що у кожного є можливість приймати об’єктивні рішення і робити сумлінно свою роботу", - зауважив Володимир Гройсман.

 

версія для друку