українська російська англійська
Мінприроди опрацьовує дані щодо розміру майнових втрат внаслідок незаконної анексії Криму та тимчасової окупації частини Донбасу
25.07.2016 | 16:35
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

До Міністерства екології та природних ресурсів України почала надходити інформація від Державної екологічної інспекції, Державної служби геології та надр, Державного агентства водних ресурсів щодо майнових втрат об’єктів державної власності, розташованих на територіях Кримського півострова та окупованих частинах Донецької і Луганської областей.

Згідно з дорученням від 8 липня 2016 р.№41/1-д зазначені служби продовжують надсилати та спільно із Міністерством екології і природних ресурсів опрацьовувати дані щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери управління відповідних органів центральної виконавчої влади, які розташовані  на територіях незаконно анексованої АР Крим та окупованих частинах Донеччини.

Узагальнені дані щодо майнових втрат та подальші кроки щодо захисту державних інтересів у судових інстанція будуть обов’язково оприлюднені.

Нагадаємо, 27 травня на засіданні Асамблеї ООН із навколишнього середовища Україна ініціювала ухвалення резолюції щодо захисту навколишнього середовища в районах проведення збройних конфліктів. 

 

 

версія для друку