українська російська англійська
Володимир Гройсман: Об'єднані зусилля України та ЄС дадуть добрий результат щодо розвитку цифрових технологій в Україні
26.07.2016 | 12:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що спільні зусилля України та ЄС щодо співпраці у сфері цифрової економіки сприятимуть розвитку електронних технологій в Україні. Про це заявив Голова Уряду під час відкриття Форуму зі створення Цифрового співтовариства за участі Комісара ЄС з питань цифрової економіки Ґюнтера Оттінгера у вівторок.

"Досвід, який має Європейський Союз і особисте лідерство Єврокомісара Оттінгера, дасть дуже добрий результат у цій надзвичайно важливій сфері нашої співпраці, розвитку нашої економіки,  - зазначив Володимир Гройсман. - Глибоко переконаний у тому, що наші спільні об'єднані зусилля дадуть свій результат".

Так, Прем’єр-міністр зауважив, що сьогодні відбулася його зустріч із Комісаром ЄС з питань цифрової економіки Ґюнтером Оттінгером. Сторони домовилися про створення робочої групи, "яка напрацює спільний план дій та оцінить потреби щодо приєднання України до Цифрового співтовариства ЄС", повідомив Голова Уряду.

Україна має широке поле діяльності із ЄС у сфері цифрових технологій, зазначив Володимир Гройсман. Серед можливих сфер для розвитку цифрових технологій та запровадження нових сучасних методів управління, за його словами, напрямки електронної митниці, електронної економіки, е-торгівлі. Також перед Урядом стоїть завдання зміни і повсюдного упровадження електронного урядування в Україні.

"Швидко рухається світ, технології розвиваються. Ми маємо побудувати сталу стратегію розвитку стосунків із Європейським Союзом у сфері цифрової економіки", - зазначив Прем’єр-міністр.

Україна має великий потенціал для розвитку цифрових технологій усередині країни, зважаючи на "здобутки, якісну освіту, освічене населення, ринок, що зростає, та потреби, які сьогодні диктує час", зауважив він.

"Переконані у тому, що Україна може займати лідируючі позиції у цій сфері [цифрових технологій]. Ми будемо усе робити для того, щоб запровадити такі технології у нашому житті", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку