українська російська англійська
З 15 серпня НАЗК запустить систему електронного декларування доходів державних службовців та політиків, - Володимир Гройсман
27.07.2016 | 11:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

З 15 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції вводить у дію систему електронного декларування доходів особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Як на себе взяло зобов’язання НАЗК, з 15 серпня розпочнеться система електронного декларування доходів, майна чиновників. І не тільки чиновників, а й політиків", - нагадав Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що електронне декларування - важливий інструмент боротьби з корупцією, який дає змогу побачити доходи, власність державних службовців, а також проаналізувати, чи співпадають їхні доходи з витратами.

Електронні декларації також дозволять побачити, як живуть політики-популісти, що нібито опікуються життям простих громадян, наголосив Володимир Гройсман.

"Мені би дуже хотілося сьогодні подивитися не тільки декларації чиновників, а й політиків, зокрема наших дорогоцінних, я не перебільшив, політиків-популістів. Дуже хочеться мені подивитися на їхні декларації, чим вони реально володіють, які у них реальні статки. І ми побачимо, що ті, хто завжди кричать про те, що треба допомагати простим людям, насправді виявляються самі не дуже прості, а мають достатньо серйозні статки і є людьми дуже і дуже не бідними", - зазначив Прем’єр-міністр.

"Подивимося, чи зможуть вони це зазначити у своїх електронних деклараціях", - додав Голова Уряду.

 

версія для друку