українська російська англійська
Павло Розенко: Субсидії автоматично переоформлені вже для 1,6 млн родин
27.07.2016 | 11:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Для 5,5 мільйона родин перерахунок субсидій буде здійснено автоматично, без жодних додаткових звернень. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Сьогодні для 5,5 мільйона українських родин, які отримували субсидії, здійснюється перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон. Для цих людей субсидії переоформлюються автоматично, їм не потрібно нікуди ходити, не потрібно здавати жодних документів. Місцеві органи влади зобов’язані зробити перерахунок автоматично», - сказав Павло Розенко.

За його словами, процес перерахунку субсидій іде досить жваво. «На сьогодні вже перераховано субсидії близько 1 млн 600 тис. родин», - зауважив він.

Павло Розенко закликав громадян, які планують вперше звернутися за субсидією, зробити це якнайшвидше. «Ми очікуємо, що пік звернень за субсидіями припаде на початок опалювального сезону: жовтень, листопад, грудень. Але звертаюся до всіх громадян, які не отримували субсидії раніше, - щоб уникнути затримок із призначенням субсидій, звернутися до місцевих органів влади вже зараз, поки немає черг і великого навантаження», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку