українська російська англійська
Щодо обстановки в зоні проведення АТО
27.07.2016 | 14:07
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують виконання завдань на лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. За минулу добу обстрілів позицій, на яких несуть службу прикордонники, не було. В районі проведення АТО зафіксовано 4 безпілотні літальні апарати.

В Донецькій області у ході спільних заходів співробітників Держприкордонслужби та Національної поліції був затриманий чоловік, який причетний до діяльності незаконних збройних формувань. Інформацію про нього отримали оперативні співробітники прикордонного відомства, здійснюючи заходи з протидії діяльності диверсійних груп противника, в тому числі по вербуванню місцевого населення. У ході проведення перевірочних заходів з’ясувалося, що даний громадянин в період з квітня по липень 2014 року приймав участь в заворушеннях в Слав’янську та ніс службу на блокпостах незаконних збройних формувань в центрі міста.

Наразі затриманого передали представникам Національної поліції в Донецькій області та направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.260 КК України (Створення непередбачених законом воєнізованих збройних формувань).

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Мар’їнка» та «Зайцеве» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби   зупинили 2 автомобілі, які намагались перемістити на неконтрольовану територію мобільні телефони та медичні протези. Конфіскат вартістю близько 20 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»  прослідувало 18 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Місії Міжнародного комітету «Червоний Хрест». Вантажівки перевозили понад 200 тонн продуктових наборів для жителів Донецька.

 

 

версія для друку