українська російська англійська
Армія має бути привабливою для людей, – заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов
27.07.2016 | 15:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 липня, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася нарада за участю заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова щодо виконання положень Стратегічного оборонного бюлетеня України в частині проведення експерименту з реформування Чернігівського обласного військового комісаріату. У роботі взяли участь представники Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, оперативного командування «Північ», військових частин та установ гарнізону, облдержадміністрації та громадських організацій.

Військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко доповів проект Концепції створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки обласного і районного (міського) рівнів на базі існуючих військових комісаріатів та ознайомив присутніх з типовою структурою центру обласного рівня, проблемними питаннями та пропозиціями щодо його створення.

В ході наради Ігор Долгов наголосив на поліпшенні взаємодії працівників військкоматів з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, навчальними закладами тощо.

«Та повага, яка сформувалася в українському суспільстві до Української армії, повинна відчуватися в кожному райцентрі, кожному місті. В цьому і полягає суть експерименту», – наголосив він.

Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко розповів про те, як відбувається співпраця місцевого органу державної влади з військовими комісаріатами області під час призову на строкову військову службу, реалізації соціальних гарантій учасників АТО. Він анонсував проведення в Чернігові напередодні Дня Незалежності України Всеукраїнського заходу «Родинне коло», до якого планується залучити понад 400 учасників АТО та членів їхніх сімей.

 

версія для друку