українська російська англійська
Земельні аукціони на Кіровоградщині: до бюджетів спрямували майже 1,7 мільйона гривень
28.07.2016 | 10:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області за перше півріччя 2016 року організували та провели 13 земельних аукціонів. На конкурентних торгах інвесторам продали права оренди 39 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі, загальною площею 432,3 га, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. З переможцями аукціону уклали договори оренди строком на сім років.

Під час аукціонів вартість оренди землі зросла у середньому на 11 % (у 1,3 рази). У окремих випадках вартість користування ділянкою підвищувалась у 8 разів (на 69%). Загалом, орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів Кіровоградщини 1,674 млн гривень. За сім років ця сума становитиме близько 12 млн гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку