українська російська англійська
Остап Семерак: Ми змінили екологічну політику лише за 100 днів
28.07.2016 | 13:54
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак сьогодні під час прес-конференції  в Будинку Уряду розповів  про проведену роботу за 100 днів та про подальші кроки  реформування природоохоронної сфери.

«100 днів тому, коли я прийшов на посаду Міністра екології та природних ресурсів, зрозумів, що Україна не встигає за світовими глобальними екологічними трендами. А стан природоохоронної галузі катастрофічно потребує порятунку. Тож моя філософія – реформуватися на ходу, наздоганяючи світ», - розповів Остап Семерак.

Під час прес-конференції Міністр заявив, що  він вражений ставленням до Мінприроди та екології в цілому як до баласту серед державних органів.

«Природоохоронна справа є дуже специфічною – вона зачіпає наскрізь усі сфери. Тому мій підхід – захист екології як призми, через яку ми маємо дивитися на державну політику у будь-якій сфері», - зазначив Остап Семерак.

Міністр переконаний, що дуже важливо почати  змінювати  екологічну свідомість українців.

«Люди звикли, що все нічиє і наше – повітря, вода, земля, ліси. Тому однією рукою рубають столітній бук, іншою викидають сміття на узбіччя, і всі при цьому скаржаться на поганий стан довкілля. Знаю, що це завдання на десятиліття, але без зміни екологічної свідомості кожного з нас ніякої реформи екології не буде»,- зазначив Міністр екології та природних  ресурсів України.

Остап Семерак  підкреслив, що  за останні 100 днів зусиллями  Мінприроди, Уряду, Президента України, та народних депутатів України, представників громадськості зроблено  важливі кроки для зміни підходів до збереження природнього навколишнього середовища в Україні та реформування природоохоронної галузі.

 

версія для друку