українська російська англійська
Павло Розенко: Україна ніколи не визнає жодних дій, які здійснює російська влада з окупованою українською територією
29.07.2016 | 10:30
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Україна ніколи не визнає жодних дій, які здійснює російська влада з окупованою українською територією. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи рішення Кремля щодо ліквідації «Кримського федерального округу».

Павло Розенко наголосив, що окуповані Росією території - Крим і Донбас - є і будуть українськими. «Крим, як і інші окуповані території повернуться до складу України і Україна, безумовно, відновить свою територіальну цілісність. В цьому у мене немає жодних сумнівів», - сказав він.

За словами Павла Розенка, у Кремлі чітко показали усім місце і роль Криму в російській історії. «Ще недавно всі співали їм «Осанна», і статусу Криму... Але навіть формальний автономний статус, який раніше декларувала і влада РФ, і окупаційний режим в Криму, - все це звелося до провінційного статусу в межах Росії. Тому я думаю, що кримчани, які вимушено залишилися на окупованій території, ще раз переконалися в тому, що між словами про підтримку і реальною підтримкою є величезна прірва. Особливо якщо це стосується керівництва РФ», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку