українська російська англійська
Жодних індульгенцій корупціонерам не буде, - Павло Розенко
29.07.2016 | 11:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що повернення корупціонерів назад на свої посади неможливе. Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я вважаю, що Україна зараз здійснює колосальні кроки щодо боротьби з корупцією. Ми бачимо реальну роботу і ГПУ,  і НАБУ, і інших антикорупційних органів в цьому напрямку. І ця робота буде лише посилюватися», - сказав Павло Розенко.

За його словами, затримання чиновників, зокрема, і Держслужби зайнятості, і Міністерства охорони здоров’я, і Держпраці , і податкової, і суддів показує, що «нинішня влада не імітує боротьбу з корупцією, а реально розчищає авгієві стайні і реально хоче очистити і владу, і силові органи від корупційних проявів».

«Так - це непростий процес, є багато бажаючих вставляти палиці в колеса, але я переконаний, що він незворотній, - наголосив він. – І я переконаний, що рівень суспільної свідомості зараз вже настільки високий, що через суспільний розголос, через суспільний тиск при жодній наступній владі повернення корупціонерів назад на свої посади буде неможливим. Індульгенцій вже не буде нікому».

Віце-прем’єр-міністр також зауважив, що людина, яка йде в політику, яка обирає державну службу, повинна мати бездоганну репутацію. «На державній службі і в політиці треба сповідувати принципи доброчесності і сумлінно виконувати ті обов’язки, які покладає на представників влади суспільство», - додав він.

 

версія для друку